LIVAsys.cz

LIVAsys.cz - webdesign & webové služby

Zakázkový software

Nabízíme

  • tvorbu malých a středních aplikací na míru
  • vývoj aplikací pro platformy Win32 a .NET Framework
  • údržbu a rozšiřování funkčnosti starších aplikací
  • využívání databázové podpory v aplikacích
  • instalaci, správu a údržbu samostatných databází

aplikační software

Software psaný na zakázku má oproti krabicovému softwaru jednu velkou výhodu – dělá jen a pouze to, co dělat má a dělá to (obvykle) velmi dobře. To vše bez nějakého "ohýbání", upravování a finančních vícenákladů.

Specializujeme se na tvorbu malých a středních aplikací "na míru", tj. aplikací navržených a zpracovaných přesně podle požadavků zákazníka.

Vyvíjíme aplikace pro operační systém Microsoft Windows®, a to jak pro platformu Windows, tj. Win32 API, tak pro platformu .NET Framework.

Zajišťujeme rovněž podporu v oblasti údržby starších softwarových projektů, případně rozšiřování funkčnosti takových projektů. To vše samozřejmě i pro aplikace vyvinuté třetími stranami.

databáze

Databázová podpora aplikací vede mimo jiné ke tvorbě robustních a škálovatelných aplikací, v důsledku čehož je v budoucnu možné poměrně rychle, snadno a levně reagovat na nové požadavky ze strany zákazníka.

Nedílnou součástí valné většiny námi vyvíjených aplikací jsou databáze. Specializujeme se na produkt Microsoft SQL Server, avšak není problém aplikaci napojit prakticky na libovolný databázový stroj (Firebird, MySQL apod.). Výběr vhodného typu databáze s ohledem na charakter plánovaného nasazení (množství dat, zatížení, rozšiřitelnost, modifikovatelnost, cena atd.) samozřejmě konzultujeme se klientem.

Na přání zákazníka provádíme rovněž instalace, správu a údržbu samostatných databází, včetně hardware. V takových případech klademe důraz na optimalizaci databáze pro dosažení co nejvyššího výkonu z pohledu charakteru požadavků, které jsou na databázi kladeny.

Expres kontakt

E-mail: info@livasys.cz
Mobil: +420 604 562 023
Tel./fax: +420 544 221 389

… podrobnosti